سلام CS_PG را آیا میشناسید ؟ شاید نامی آشنا برای بعضی ها باشد و شاید برای بعضی ها نه . CS_PG نام سری مسابقات و تورنومنت های بازی کانتر در مجموعه پین گیمینگ و یا همان PG میباشد .

استارت این سری مسابقات از آبان ۱۳۹۹ زده شد و همچنان ادامه دارد . دوستان و همراهان تیم پیجی کسانی که ما را دنبال میکنند و کسانی که تا به اکنون در مسابقات ما شرکت کرده اند , کسانی که تازه ما را شناخته اند و یا میخواهند با ما و مسابقات ما آشنا شوند جهت ثبت نام هر تورنومنت تیم پیجی میتوانند به این صفحه بیایند و از آخرین اخبار تورنومنت ها و نحوه ثبت نام و ورود به این مسابقات با خبر شوند .

لذا در صورت وجود هر تورنومنتی سریع در اینجا و یا شبکه های اجتماعی مجموعه پیجی اطلاع رسانی میشود .(فقط تورنومنت های مربوط به بازی های کانتر استرایک)

img
animationanimation
img

CS_PG تقدیم میکند 🙂

مجموعه مسابقات Cs_PG که در طول سال برگزار میشوند همانند هرم مقابل است . این هرم نشان دهنده میزان اهمیت و درجه مسابقات در رده های مختلف و هر سطح میباشد .

در مقام اول و بالاتر از همه در هرم شما تورنومنت Champions رو مشاهده میکنید که گل سر سبد مسابقات ما است . این تورنومنت به گونه ای همه نوع بازی و هر نوع مچی را دارد از گروه های مرگ بگیرید تا مسابقات تک حذفی در گروه های نهایی .

در مقام های پایین ۲ تورنومنت  Premier League و Dragon Cup رو مشاهده میکنید که این ۲ تورنومنت هم سنگین هستند اما به پایه Champions نمیرسند . 

و در آخر و قسمت پایینی هرم شما مشاهده میکنید که۳ تورنومنت وجود دارد که خب نسبت به جایگاهشون در سطح پایین تری و از حساسیت کمتری برخوردار میباشند . تورنومنت های این سطح و این دسته از محبوبیت بالا و حالت دوستانه و فرندلی بهره مند میباشند .

♦️ شما میتوانید با کلیک بر روی هر تورنومنت به بخش توضیحات آن که شامل توضیح کلی درمورد تورنومنت و قوانین و زمان ثبت نام و هزینه و … اطلاعات کسب کنید و برای آن اقدام کنید .

 

تورنومنت های در حال اجرا !

🟢 تورنومنت Premier League  سی اس پیجی در حال اجرا است !

اخبار تورنومنت ها !

اگر به دنبال اخبار تورنومنت ها ی cs_pg و به دنبال ریز اطلاعات از مسابقات و پیکار های تیم ها و تمام اطلاعات مربوطه هستید به این صفحه وارد شوید !
 1. Oct, 2020
  دوره اول 👑 (Red Fall)

  اولین تورنومنت تیم پیجی با حضور 8 تیم در سرور های میکس مخصوص تیم پیجی برگزار شد که تیم toxic family و تیم Legendery Valient مقام اول تا دوم را به ترتیب کسب کردند . 

 2. Dec, 2020
  دوره دوم 👑 (New World)

  دوره دوم با حضور 4 تیم و بصورت (تستی) در سرور های فیس ایت برگزار شد و تیم های g2esport و jnt esport به ترتیب مقام های اول تا دوم را کسب کردند .

 3. thumb
  Feb, 2021
  میان دوره 💍 (Ramadan)

  تورنومنت میان دوره ویژه ماه رمضان  CS_PG که با حضور 10 تیم و در قالب وینگمن برگزار شد بود با برد بازیکنان قدیمی تیم Toxic Family به پایان رسید .

 4. thumb
  Jul, 2021
  تورنومنت ⚱️ (Gold Lion)

  این تورنومنت جز اولین تورنومت های 1vs1 مجموعه بود که در بستر سرور های فیس ایت برگذار شد و با حضور 16 نفر استارت خورد و نفراتی به نام های عارف شاهواری و نعیم شهرکی مقام های اول تا دوم را از آن خود کردند .