درباره تیم PG :

PainGaming یا به اختصار گروه PG فعالیت خود را از آذر ۱۳۹۸ در زمینه بازی پابجی در پلتفرم PC آغاز کرده . هدف تاسیس این گروه خدمات رسانی به هموطنان عزیز و گرامی و ساختن محفلی دوستانه بین گیمر های ایرانی است که علاقه به بازی کردن تیمی و گروهی دارند . پس از گذشت زمان و استقبال بسیار زیاد کاربران از خدمات تیم PG , ما تصمیبم بر این داشتیم تا خدمات خود را بسیار گسترده کنیم و این درحالی قرار است رخ دهد که کیفت کامل را نیز به دنبال داشته باشد .

از آن جای که ما کار خود را با بازی محبوب پابجی در همه پلتفرم ها شروع کرده ایم , پین گیمینگ تلاش بر این دارد که گیم هایی مانند  Fortnite , Apex , CS-GO , Call Of Duty , Dota 2 , Gtav-Fivem و دیگر بازی های معروف روز دنیا که گیمر ها علاقه زیادی به بازی کردن آن ها را دارند را خدمات دهی کند و کمک شایانی به هموطنان عزیز کرده باشد .

تیم PG مخفف کلمه Paingaming است . تیم ما سعی بر این داشته تا PG بیانگر کلماتی مانند اتحاد و همدلی و دوستی بین یکدیگر باشد و این کار را تا حدی انجام داده است تا بطور معمولی ما شاهد آن باشیم .

ما برای موفقیت شما تلاش میکنیم !

 
 
شما میتوانید با ورود به تیم PG در زمینه گیمینگ پیشرفت های بسیاری بکنید و میتوانید از تجربیات دیگران در این تیم و چیز های دیگر استفاده کنید و سطح خود را افزایش بدهید .
img

تیمی از بهترین متخصصان

اینجا شما میتوانید اعضای مدیریتی تیم PG رو مشاهده کنید که به صورت تمام وقت در حال توسعه این تیم میباشند .
PG_MMD
PG_MMD

Co Owner

PG_VIKI
PG_VIKI

Owner OF Team

PG_Aslan99
PG_Aslan99

Owner OF Team