قوانین پین گیمینگ

* این قوانین , قوانین اصلی و کلی تیم و مجموعه پین گیمینگ است .

این قوانین مربوط به تمامی پلتفرم هایی میباشد که اعضا تیم و اعضا مجموعه در آن هستند و فعالیت دارند , مانند دیسکورد , وبسایت ,تلگرام و … .

1 – رعایت ادب و اخلاقیات در هر پست و مقام به هر صورت الزامی میباشد و لازمه کار و همکاری با ما  و پیشبرد اهداف است . این مهم باید در تمامی بخش ها رعایت شود .

2 – کپی برداری از هر گونه محتوای مجموعه پین گیمینگ ممنوع میباشد و ما اجازه آن را نمیدهیم (تنها در موارد هماهنگ شده) .

3 – ارسال , پخش , به اشتراک گزاری  ، مطالب خشونت آمیز , جنسی , +18 , مطالبی از قبیل نژاد پرستی , موضوعاتی که خارج از عرف میباشد , موضوعاتی مربوط به حریم شخصی دیگران و … در تمامی پلتفرم های مجموعه پین گیمینگ که توسط  اعضای تیم و همچنین اعضای کلی مجموعه , تیم پشتیبانی و مدیریتی فعالیت دارند ممنوع میباشد .

4 – هرگونه مزاحمت (شفاهی , کتبی , عملی , …) اسپم , ایجاد ناراحتی در بین تمامی اعضا به شدت ممنوع میباشد .

5 – خرید و فروش , تبلیق از هرچیزی (از هر چیزی) در تمامی پلتفرم های ما بدون هماهنگی ممنوع میباشد .

6 – هرگونه اندیشه و رفتار هایی که مغایرت داشته باشد با سیاست های کلی مجموعه پین گیمینگ در حفظ و نگهداری سرور ها , کانال ها , صفحه ها و… , مساءلی که به مدریت , ادمین و اعضای تیم مربوط میباشد دخالت در آنها ممنوع میباشد .

اعضای مجموعه , هم تیمی ها , مدیران , ادمین ها , تمام کاربر ها در تمامی بخش ها ها باید ازاین قوانین پیروی کنند در غیر این صورت و عدم رعایت این قوانین

با توجه به وضعیت اقدام و تدبیر لازم صورت میگیره .

این یک مجموعه میباشد و تمام دارایی آن افراد و کاربران آن میباشد . پس با کمک به ما بیاید تا بکوشیم مجموعه بهتری داشته باشیم . در صورت مشاهده فرد یا گروهی در پلتفرم های ما که این قوانین را نقض میکنند با گزارش به ما کمک کنید تا قوانین را اجرایی کنیم . با تشکر .