قوانین سرور های CS:GO

* این قوانین مربوط به سرور های CS:GO پین گیمینگ است .

اعضا و تمام کسانی که از سرور های CS:GO پین گیمینگ استفاده میکنند باید این قوانین را تایید و رعایت فرمایند .

1- رعایت ادب و احترام در قبال بازیکنان و ادمین ها لازمه فعالیت و حضور در سرور می باشد .

2- بازیکنان موظف اند با عنواین و تصاویر مناسب در سرور بازی کنند (از گذاشتن هرگونه اسم یا عکس های توهین آمیز و خارج از عرف خودداری کنید) .

3- بازیکنان باید با اکانت اصلی خود در سرور بازی کنند . (در صورت تایید شدن عدم انجام این کار هر دو اکانت یا هر اکانت مربوط به شما بن خواهد شد . (مولتی اکانتینگ ممنوع میباشد .) )

4- در صورت بن شما در سرور توسط ادمین ها ، شما اجازه بازی با اکانت دیگر در سرور ندارید .

5- هر گونه اسپم و ایجاد اخلال در بازی موجب برخورد جدی خواهد شد .

(اسپم چت , ویس مواردی ازین قبیل و ایجاد اختلال به هر شکلی که شناسایی بشود ممنوع میباشد .)

6- استفاده از هرگونه ابزار تقلب در بازی موجب بن دائمی شما از سرور خواهد شد .

7- تبلیفات در سرور تنها با هماهنگی و همکاری ادمین مسئول امکان پذیر است .

8- در صورت بیت کردن و ایجاد مزاحمت برای پلیر های سرور، توسط ادمین به شما اخطار داده خواهد شد .

9- شما می توانید برای پشتیبانی از سایت و دیسکورد استفاده کنید . مواردی چون پشتیبانی و ساپورت مستقیم , آن بن کردن ویا بن کردن و یا گزارش مواردی در سرور ها , مشکلات پرداخت و ساپورت VIP  , انتقادات , پیشنهادات , درخواست ادمینی و … میتوانید استفاده کنید . (سوء استفاده از بخش تیکت موجب رد تمامی درخواست ها می شود و همچنین اکانت شما و ایپی شما در سایت و دیسکورد محدود و یا بطور کلی بلاک میشود .)

10- شما می توانید به صورت رایگان ادمین مجموعه شوید و از امکانات آن استفاده کنید (پس از تایید صلاحیت توسط مدیریت مجموعه) .

11- اعضای VIP باید از امکاناتی که در اختیار آنها قرار میگیرد بطور درست و صحیح استفاده کنند . در غیر این صورت افراد VIP که از دسترسی هایشان در جهت ناراحتی بازیکنان دیگر که مرتکب عمل خلافی نشده اند یا به دنبال اذیت و آزار استفاده کنند با آنها برخورد میشود .

12- اگر در سرور رویدادی باشد یا طرز انجام کاری که عرف است یا سنتی در مپی که بازیکنان به آن توجه میکنند باشد . اگر فردی آن را بطور معلوم زیر پا بگذارد و به آن حرکت احترام نگزارد با آن برخورد میشود . (برای مثال دوءل های مپ های ایم و یا اجاز بازی در مکان های سرور کژوال در زمانی که افراد کافی نباشند و مواردی به این شکل .)

13- در صورت مشاهده فرد متخلف به ادمین اطلاع دهید (گزارش دهید در دیسکورد) . در صورت نبود ادمین آنلاین در دیسکورد با ارائه مدرک در خواست بن را ارائه دهید . (اگر اینکار را انجام ندهید نمیتوانیم مجموعه بهتری داشته باشیم ) .

 

سرور ما خانه ما 🙂