قوانین ادمینی سرور های CS:GO

نکته : این قوانین تابع قوانین اصلی پین گیمینگ و قوانین سرور های CS:GO پین گیمینگ میباشند  .

همچنین جهت ادمین شدن در سرور ها علاوه بر داشتن برخی از شرایط باید این قوانین را هم رعایت کنید .

نکته : ادمینی در سرور های CS:GO پین گیمینگ رایگان میباشد و تنها شما باید دارای شرایط زیر باشید .
📌​ دارای سن 16 به بالا .

📌​ دارای اکانتی که بالای 600 ساعت تایم پلی و پرایم باشد و بدون هیچ گیم بن و یا وک بنی نباشد .

📌 داشتن 50 ساعت حداقل سر جمع تایم پلی در سرور های CS:GO پین گیمینگ .

📌 اکانت باید اکانت اصلی شما باشد .

=============================================

1- تمامی ادمین ها موظف اند با دیگر همکاران خود و همچنین پلیر های سرور ارتباطی دوستانه و در چارچوب ادب و اخلاق داشته باشند .

2- ادمین ها موظف اند با یکدیگر در زمینه های مختلف همکاری کرده و باعث ایجاد محیطی شاداب و به دور از حاشیه در سرور شوند .

3- صلاحیت ادمین ها توسط مدریت تیم تایید می شود .

4- ادمین ها در 3 درجه هستند (ادمین معمولی -ادمین رده بالا (های ادمین)- منیجر) .

5- در ابتدا پلیر ها ادمین های ساده هستند و در صورت فعالیت مناسب ارتقا درجه پیدا می کنند (ترفیع توسط مدریت صورت می گیرد) .

6- های ادمین ها علاوه بر وظایف درون سروری مسئول پاسخ دهی به تیک های دیسکورد و مواردی از قبیل برداشتن مجازات و بن ها و دیگر چیز ها نیز میباشند.

7- ادمین ها باید حداقل به طور متوسط 2 ساعت در هفته و ادمین های های رنک نیز 4 ساعت در هفته در سرور فعال باشند .

8- در صورت دوری موقت از CS:GO حتما به مدریت تیم اطلاع داده شود .

9- ادمین ها موظفند از دستورالعمل های ادمینی پیروی کنند و خارج از چارچوب عمل نکنند . نه کمتر و نه بیشتر از حدود های تعین شده در زمینه های مشخص .

10- هر گونه تبانی با بازیکنان دیگر و کم کاری در وظیفه و عدم انجام دستورالعمل های ادمینی و همچنین صلب مسءولیت از موقعیتی که به آن ادمین مربوط میشود باعث برخورد و خلع ادمینی می گردد .

11- ادمین های معمولی میتوانند بازیکنان خاطی را تنبیه(بن کردن) کنند , اما های ادمین ها و رنک های بالاتر تنها میتوانند تنبیه و مجازات را بردارند (آن بن کردن) .

12- های ادمین ها امتیازات vip را دارا هستند .

13- تمامی فعالیت های انجام داده شده ادمین ها , ورود و خروج , پیام ها و … در لاگ های سرور مجموعه پین گیمینگ ذخیره میشوند . لذا از انجام کار هایی که مغایرت با قوانین سرور دارند به شدت خودداری فرمایید .

14- اگر از ادمینی گزارش تخلف بیاید یا بطور مستقیم دیده شود ادمینی قوانین را زیر پا میگزارد بصورت مستقیم از ادمینی خلع و مجازات و حتی بن های متعددی برای او در نظر گرفته میشود .

15- رنک آپ درجه ادمین ها تنها با صلاح دید مدیریت مجموعه امکان پذیر میباشد .

 

=============================================

 

دستورالعمل های ادمینی سرور های CS:GO :

شما باید از این دستورالعمل ها برای موارد پیش آمده در سرور بطور مستقیم  در چارچوب تعیین شد استفاده کنید .

1 – اگر فردی به اشتباه توسط ادمین های معمولی بن یا مجازات شود باید به دست های ادمین یا فرد بالا تر آن بن یا مجازات او برداشته شود . جهت اینکار میتوانید همان تیکت دیسکورد بدهید یا در چت ادمین های دیسکورد این موضوع را مطرح کنید و یا مستقیم به ادمین های بالاتر بگویید .

2 – استفاده از چیت یا تقلب از هر نوع در هر شرایطی به هر اندازه ای بطور کلی باید توسط ادمین ها بن دائم داده شود . (Perm Ban)

3 – مواردی از قبیل توهین , اسپم , ایجاد اختلال در بازی و مواردی ازین قبیل بنا به شدت کاری که توسط بازیکن خاطی انجام شده ادمین ها میتوانند از مجازاتی ازقبیل
(GAG , MUTE) یا بطور دلخواه با تصمیم ادمین از پایین ترین نوع بن یعنی نیم ساعت تا 2 هفته اقدام به بن بازیکن خاطی از سرور کنند .

4 – مواردی ازقبیل مولتی اکانتینگ باید توسط ادمین ها بن دائم داده شود . (Perm Ban) . بازیکنان باید حتما با اکانت اصلی خود به سرور وارد شوند . در غیر این صورت ادمین ها باید تمام اکانت های افرادی که این موضوع را رعایت نمیکنند بن بدهند .

5 – های ادمین ها نیاز به آپلود مدارک (کلیپ) جهت بن یا مجازات ندارند .
تنها ادمین های معمولی در مواجه با اکانت های پرایم باید از فردی که تخلفی انجام داده کلیپ کوتاهی آماده و در بخش کلیپ های دیسکورد ارسال کنند . برای اکانت های نان پرایم نیازی به آپلود مدرک نیست اما اگر ادمین مدرک مورد نیاز را آپلود کند بسیار عالی است .

6 – ادمین ها برای  اقدام هایی مانند change map – change gravity – bhop – nscope و یا ازین قبیل اقدامات باید از بازیکنان هر سرور ووت (Vote) یا به اصطلاخح رای بگیرند و بعد از جمع آوری رای ها رای اکثریت را انجام دهند . نکته : اگر سرور خلوت بود یا بازیکنان بطور معلوم راضی بودنند میتوانید بدون رای گیری اقدام خود را انجام دهید .